Pluralsight – hardcore developer training ;)

Jakiś czas temu, podczas sesji wroc.NET udało mi się zdobyć miesięczną wejściówkę na Pluralsighta ( taaak, warto przychodzić na spotkania grupy! 😉 ), choć nie była to niestety licencja na R#, na którą polowałem od dawien dawna ;>

Pluralsight to strona, która oferuje całą masę podcastów na różne tematy związane z developmentem w .NET. Mając kupę czasu wolnego i taką miesięczną wejściówkę, można swoją wiedzę dość szybko zupdatować o masę interesujących tematów, o których gdzieś tam człowiek czytał/słyszał.
Jakość tych sesji jest dość wysoka (niektóre sesje łącznie zajmują ponad 6 godzin, a zdarzają się i takie po 20 😉 ), są prowadzone w ciekawy sposób, czasami problem tłumaczony jest “metodą łopatologiczną” co tylko ułatwia zrozumienie tematu, no i często omawiany temat obfituje w wiele przykładów.
Dodatkowo, co jest dość przydatne przy oglądaniu sesji, gdy nie chcemy oglądać całego programu, tylko skoczyć do wybranej dziedziny problemu – sesje podzielone są na podkategorie, a każda z nich na konkretne podtematy, co tylko ułatwia nawigację.

Jeżeli ktoś jeszcze nie miał przyjemności pobawić się z serwisem, gorąco polecam. Jeśli nie dysponujecie wejściówką, pamiętajcie, zawsze możecie udać się na spotkanie lokalnej grupy .NET’owej – a tam, duża szansa na wygranie takowej! 😉


Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.